Sıkça Sorular Sorular

Ülkemizdeki eğitim kalitesini teknolojiden güç alarak arttırmayı hedefleyen DERSSİS, içeriğindeki birden çok program ile kurumların bürokratik işlemlerle vakit kaybetmesini önler, etkili bir şekilde planlama yapılmasını sağlar. Sistem sayesinde farklı yazılımlar ile uğraşmak yerine tek bir platform üzerinden kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenci ve velilerin kurumunuz ile ilk görüşmesinden mezuniyetlerine kadar tüm bilgilerini sisteminde düzenleyen DERSSİS, kurum içi ve kurum dışı veri akışını da kolaylaştırmaktadır. Öğretmen, Ders Programı, Gelir-Gider ve Raporlama gibi pek çok modülü bünyesinde barındıran sistem, eğitim döneminin başındaki karmaşayı rahatlıkla atlatmanızı sağlayacaktır. Öte yandan, tüm teknolojik cihazlarla uyumlu olan ve ihtiyaçlarınıza anlık çözüm üretmeyi amaç edinen DERSSİS ile dilediğiniz yerden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemi demo olarak da kullanabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için DERSSİS’e ulaşarak demo talebinde bulunabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda size yardımcı olmak üzere atanan kurum danışmanımız, sizden aldığı bilgiler ile demo kullanımınızı aktif hale getirir. Demo kullanımı sürecinizde aklınıza takılan her türlü soru için kurum danışmanınıza ulaşabilir ve hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

DERSSİS’i güvenli bir şekilde online olarak satın alabileceğiniz gibi bizi arayarak telefon üzerinden de sisteminizin kurulumunu başlatabilirsiniz.

DERSSİS’i tasarlamaktaki en büyük amacımız, kurumlarının bürokratik işlemlerini hızlandırarak eğitim kalitesini yükseltmektir. Sistem içerisindeki tüm modüller, eğitim personellerinin iş yükünü hafifleterek verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktır. DERSSİS sayesinde birden fazla sistemi öğrenmekle uğraşmak yerine tek bir platform üzerinden kurumun ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Mobil kullanıma da uygun olan sistem, kayıt danışmanının kolaylıkla öğrenciye dair verileri sisteme işlemesini sağlar. Bunun yanı sıra muhasebe personellerinin tahsilat işlemlerini hızlı bir şekilde DERSSİS üzerinden gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Sistem üzerinden hem öğrenciler hem de öğretmenler, yetkilendirildikleri alan dahilindeki tüm verilere ulaşabilmektedir. Öğrenciler ders programı ve dönem notlarını inceleyebilir, öğretmenler ise ders verdikleri sınıfların müfredatlarını takip ederek ders saat ve programlarına hakim olabilmektedir.

Teknolojinin gücünü arkasına alarak eğitim kurumlarının marka değeri ve kalitesini arttırmayı hedefleyen DERSSİS, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin eğitime bürokrasiden daha fazla vakit ayırabilmesini sağlamaktadır. Verilerinin sistemde özenle arşivlenmesinden dolayı herhangi bir personel değişikliğinde vakit kaybetmeyen kurumlar, yıl boyunca planladıkları hedeflere ulaşma yolunda hız kazanır. Tüm bu faktörler, bir eğitim kurumunun marka değerini olumlu bir şekilde etkiler.

Gerek yok. Kurumunuzdaki gelir-gider ve maaş hesap işlemleri DERSSİS tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirileceği için tekrar ek bir modüle ihtiyaç duymayacaksınız. Ayrıca Muhasebe Modülünde bulunan rapor ve muhasebe belgeleri dilediğiniz zaman yazdırılmaya uygundur. Bunun yanı sıra kurumunuzu ziyaret edebilecek mali müşavirin talep ettiği raporları hızlı bir şekilde kendisine teslim edebilirsiniz.

DERSSİS’e ilişik kesme talebinde bulunduğunuz gün kurumunuza dair tüm bilgiler size geri verilir. Öte yandan, iki yıllık bir süre için sistemimiz, bilgilerinizi saklamaktadır. 2 yıl içerisinde tekrardan DERSSİS’i kurmaya karar verirseniz, kaldığınız yerden aktif bir şekilde sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

DERSSİS, referans sistemini etkin bir şekilde kullanmaktadır. DERSSİS’i eğitim kurumu sahibi bir arkadaşınıza önerip referans olduğunuz takdirde paketinizdeki kullanım süreniz 3 ay süreyle ve ücretsiz bir şekilde uzatılır. Ayrıca bu yöntem, referans olduğunuz her bir kurum için geçerlidir.